Bemutatkozás - Kerékgyártó Óvoda

2018 március 31. szombat. A gyerekek fejlesztését segítők. Orvos, fogorvos, védőnő. Pedagógiai program PDF formátum kattintson ide. Közhasznúsági jelentések 2016 Jelentés - Mell. Az óvodai beiratkozás időpon. 2018 április 16-án 10 órátó. 2017 november 7-9 között fényképezés lesz óvodánk. Nemzeti ünnepek, megemlékezések időpontjai. OKTÓBER 23. NEMZETI ÜNNEP történelmi játszóhá. SZÜRETI MULATSÁG az óvoda közös ünnepe a gyer. Kerékgyártó óvoda, Kerékgyártó utca 35-39. 14. kö. ÉP TESTBEN SZÉP LÉLEK.

OVERVIEW

The website kerekgyartoovoda.info presently has a traffic ranking of zero (the smaller the superior). We have analyzed twenty pages within the website kerekgyartoovoda.info and found two websites referencing kerekgyartoovoda.info. We have observed one contacts and addresses for kerekgyartoovoda.info to help you connect with them. The website kerekgyartoovoda.info has been online for seven hundred and forty-two weeks, twenty-four days, twenty-one hours, and nineteen minutes.
Addresses
Online Since
Apr 2010

KEREKGYARTOOVODA.INFO TRAFFIC

The website kerekgyartoovoda.info is seeing varying amounts of traffic within the past the year.
Traffic for kerekgyartoovoda.info

Traffic ranking (by month) for kerekgyartoovoda.info

Traffic ranking by day of the week for kerekgyartoovoda.info

KEREKGYARTOOVODA.INFO HISTORY

The website kerekgyartoovoda.info was first recorded on April 13, 2010. It is currently seven hundred and forty-two weeks, twenty-four days, twenty-one hours, and nineteen minutes old.
REGISTERED
April

COMPANY LENGTH OF LIFE

YEARS
MONTHS
DAYS

WHAT DOES KEREKGYARTOOVODA.INFO LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of kerekgyartoovoda.info Mobile Screenshot of kerekgyartoovoda.info Tablet Screenshot of kerekgyartoovoda.info

Peter Kovacs

Nyarfa utca 9

Pilisszanto, 2095

HU

KEREKGYARTOOVODA.INFO SERVER

I diagnosed that the main page on kerekgyartoovoda.info took four hundred and eighty-four milliseconds to download. We could not discover a SSL certificate, so our parsers consider this site not secure.
198.57.150.103

NAME SERVERS

ns235.hostgator.com
ns236.hostgator.com

We identified that this domain is implementing the nginx/1.12.2 server.

Bemutatkozás - Kerékgyártó Óvoda

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The website states the following, "Orvos, fogorvos, védőnő." I analyzed that the web page said " Pedagógiai program PDF formátum kattintson ide." They also stated " Közhasznúsági jelentések 2016 Jelentés - Mell. 2018 április 16-án 10 órátó. 2017 november 7-9 között fényképezés lesz óvodánk. Nemzeti ünnepek, megemlékezések időpontjai. SZÜRETI MULATSÁG az óvoda közös ünnepe a gyer. Kerékgyártó óvoda, Kerékgyártó utca 35-39."

ANALYZE OTHER WEB SITES

Kerékgyártó Rudolf Kőfaragó -Sírkő, Síremlék felujítás, készítés

Kérem tekintse meg munkáimat a Síremlékek, Sírvázák és a Referenciák menüben. Vállalom gránit síremlékek készítését, régi síremlékek felújítását,. A gyorsabb ügyintézés érdekében kérem telefonon keressen.

Köszöntjük weblapunkon

Szeretettel köszöntöm Önt Kerekharaszt község Önkormányzata és lakói nevében. A képernyőn lapozgatva megtalálja önkormányzatunk, intézményeink és civil szervezetünkről szóló tájékoztatót, valamint településünkről az aktuális információkat, a közelmúltban elért eredményeinket.

Kerekhegy Panzió

Kerekhegy Panzió Leányfalun található, nem messze a híres leányfalui gyógyfürdőtől, csendes nyugodt környezetben a hegyoldalon, gyönyörű kilátással a Szentendrei-szigetre, Pócsmegyeri-tóra. A szobákból wifi elérhető saját eszközről. Ideális pihenésre, kikapcsolódásra, családosok részére, pihenni vágyó pároknak, túrázóknak, kirándulóknak. 2016 Leányfalu, Sasülés utca 1.

ﻭ٤ Kreativitás gyerekekre hangolva٤ﻭ - G-Portál

Mondókák, versek, énekek. Ovis mondókák, versek, énekek. Gyermekek átlagos testi fejlődése 0-10 éves korig. Átlagos mozgás- és mentális fejlődés 0-36 hónap. Családi fogások a baba 1 éves korától. Összegyűjtöttem néhány egyszerű, ám nálunk bevált játékötletet, amivel elszórakozhatunk, ha épp rossz idő van, vagy csak már unjuk a megszokottakat.

Köszöntjük településünk weboldalán

A Balatontól Tihany Szántód Révtől a 6505- ös számú úton déli irányba haladva mindegy 6 km-t megtéve érkezünk el községünkbe. Útközben áthaladunk a messze földön bortermelésről híres Kőröshegyen majd az M7-es autópályát összekötő rendkívüli látványosságot nyújtó Völgyhíd után jutunk el Kerekibe. Az M7-es autópályán közlekedve a 121-es km-nél kell lehajtanunk ahhoz, hogy községünk északi végéhez érkezzünk.